18:30:11  Úterý, 22. 10. 2019

 

Jsme ale nezisková organizace a bez Vaší pomoci bychom naše projekty nedokázali realizovat. Proto žádáme, pokud Vás naše projekty a činnost zaujala a je to možné, přispějte na zajištění těchto našich aktivit. Průběžně prezentujeme naše projekty širší veřejnosti a na všech prezentační materiálech a akcích by jsme Vás samozřejmě uváděli jako našeho partnera. Stejně tak může být logo Vaší společnosti v případě zájmu umístěno i zde, na našich stránkách, mezi našimi sponzory.

 

Partnerství pro nás znamená několik možností spolupráce. Na osobní schůzce, či po telefonu Vám naši neziskovou organizaci s transparentním hospodařením rádi více představíme a nastíníme možnosti vaší podpory.

 

Číslo našeho transparentního účtu vedeného u Raiffeisen Bank : 55455555/5500

 

Děkuji za pochopení a případnou pomoc.

 

Podpořte nás a přispějte jakoukoliv částkou, pokud je to jen trochu možné. Budeme rádi i za předání kontaktu někomu dalšímu, kdo by případně mohl pomoci.

 

Můžete podpořit dobrou věc a navíc díky využití daňového zvýhodnění Vás to nemusí nic stát. Ochotně a přehledně vám vysvětlíme možnosti, jak si o poskytnutou finanční podporu snížit daňový základ nebo jak sponzoring zahrnout do nákladů.

 

Kontaktujte nás na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.