20:34:20  Pátek, 25. 09. 2020

 

 


Obrazy kvadruplegiků, kteří se zúčastnili naší výtvarné soutěže, byly během listopadu 2013 vystaveny v pražské restauraci Hergetova cihelna na Malé Straně.

 

cihelna2013

 

Výtvarná soutěž  – podmínky

 

Kvadru o.p.s. vyhlašuje výtvarnou soutěž pro kvadruplegiky. Zájemci o účast mohou posílat nafocené nebo naskenované kopie svých děl a to od 1. září 2012 do 30. listopadu 2012. Přihlásit se do ní může každý občan ČR, starší 18ti let, postižený kvadeuplegií. Téma uměleckých tvorby je volné, nemusí se vůbec jednat o díla s tématikou vozíčkářů nebo tělesně postižených. Snímky (fotokopie) svých děl zasílejte v co nejlepší kvalitně na náš email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (nejlépe ve formátech JPEG, PDF a podobných..) 

 

 

Pravidla:

 

Pořadatel soutěže:

Pořadatelem výtvarné umělecké soutěže je obecně prospěšná společnost Kvadru,
U Milosrdných 4, Praha 1, IČ: 24742597 (dále jen pořadatel)

Doba trvání soutěže: 

Svá výtvarná díla mohou zájemci zasílat od 1. září 2012 do 30. listopadu 2012.

Podmínky soutěže:

Soutěže se může zúčastnit každý občan ČR, starší 18ti let, postižený kvadruplegií.

Kontaktní osoba: 

Martina Krásná, tel.: 603 574 564, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhlášení výsledků:

14. prosince 2012

 

 

Souhlas s účastí:

Autor díla potvrzuje odesláním emailu s přiloženou fotokopií svého výtvoru, že dílo je jeho duševním vlastnictvím, že má plná práva poskytovat dílo dalším osobám, a že dočasně poskytuje tato práva pořadateli soutěže pro užití v neomezeném rozsahu. Autor také odesláním přihlašovacího emailu s přiloženou fotokopií díla uděluje pořadateli souhlas se zpracováním svých osobních údajů a jejich případným zveřejněním u svého díla (dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů) a to výhradně pro účely této soutěže. Pořadatel bude vždy uvádět jméno autora vedle jeho výtvarného díla. Po ukončení soutěže si organizátor vyhrazuje právo zapůjčení originálů vítězných děl. Odesláním emailu s fotokopií svého díla do soutěže uděluje autor pořadateli územně a časově neomezené a bezplatné právo ozveřejňovat a vystavovat své dílo ve výstavních a jiných veřejných prostorách, na  internetových stránkách a prezentačních akcích pořadatele. Náklady na zaslání originálu výtvarníého díla do sídla pořadatele hradí Kvadru o.p.s. Po ukončení soutěže může pořadatel na základě souhlasu autorů také uspořádat dobročinou aukci vítězných děl. Pro takovou aukci by byly sepsány individuální smlouvy s autory děl s domluvenými podmínkami.

  

Uzávěrka soutěže:

Soutěž končí 30. listopadu 2012 (23:59 hodin), zařazena budou autorská díla zaslaná do tohoto termínu. Díla zaslaná po tomto termínu nebudou do soutěže zařazena.  Poté vybere porota 10 nejlepších vítězných děl, jejichž autoři budou následně ohodnoceni věcnými cenami od našich sponzorů. Porota se skládá z členů správní a dozorčí rady Kvadru o.p.s. a bude hodnotit díla dle kvality technického zpracování, námětu a originality. V případě potřeby bude účastník vyzván k dodání další fotokopie svého díla pro lepší přestavu (např. vyfoceno z jiného úhlu atd.). Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem nebo telefonicky, nejdéle do čtrnácti dnů od ukončení soutěže. Vyhlášení vítězných děl bude zveřejněno i na webových stránkách Kvadru.cz. Po ukončení soutěže a vyhlášení výsledků budou deseti nejlepším výtvarníkům předány nebo zaslány věcné ceny od našich sponzorů.

 

 

Složení poroty:

JUDr. Stanislava Lekešová – televizní moderátorka

Ing. Petra Váňová – odbornice na média

Ing. arch. Tomáš Novák - architekt

Markéta Collins – PR specialiska

MUDr. Michal Raszka - psychiatr

Ing. Faris Hodžič - ekonom

 

 

Ceny pro 10 nejlepších vítězných děl:

  1. Rumový koráb, 1,75 %, 40%
  2. Vodka Carskaja, gold, 0,7 l, 40%
  3. Rumový koráb, 0,75 l, 40%
  4. DUO - Vaječný likér, 20%, 0,25 l, tuzemák, 40%, 0,25 l
  5. Absinth, 0,7 l, 60%
  6. Bitter, 0,7 l, 35%
  7. Coffee liqueur, 0,7 l, 20%
  8. Vodka Pushkin, 0,5 l, 40%
  9. Tuzemák jindřichohradecký, 0,5 l, 37,5%
  10. Vodka Kaiser Franz Joseph, 0,5 l, 37,5%

 

Sponzor: